Suzhou Tongjin Precision Industry Co., Ltd

  • Çin Suzhou Tongjin Precision Industry Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Suzhou Tongjin Precision Industry Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Suzhou Tongjin Precision Industry Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Suzhou Tongjin Precision Industry Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Suzhou Tongjin Precision Industry Co., Ltd şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı
Markalar TJ
No. Çalışanları 200~300
Yıllık satış 200 millions-300 millions
Yıl kurulan 2002
İhracat p.c 50% - 60%

Giriş

Suzhou Tongjin Precision Industry Joint-stock Co., Ltd, 2002 yılında kurulmuş ve ulusal yüksek teknoloji bölgesi-Suzhou Yeni Bölgesi'nde yer almıştır, şapka 18 Mayıs 2016'da Üç kurulda listelenmiştir."Jiangsu Eyaletinin yüksek teknoloji kuruluşu", "Özel bilim ve teknoloji kuruluşu", "teknoloji yeniliği gelişmiş kuruluşu", "Jiangsu Montaj Akıllı Robot Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi", "Jiangsu Eyaleti" gibi birçok onur sahibi bir bilim ve teknoloji gelişmiş işletmesidir. Lisansüstü İş İstasyonu”, “Suzhou Yeni Bölge Lisansüstü İş İstasyonu”, “Jiangsu Akıllı Servo Basınçlı Makine Mühendisliği Merkezi”, “Suzhou Kurumsal Teknoloji Merkezi” .


Uzun yıllar “Yeşil insansız fabrikaya ulaşmak” vizyonunu, “Dünyaya Liderlik, Splendid China” misyonunu, “Yenilikçilik, İleriye Bakış, Dürüstlük, Uyum” ile kurumsal temel değerler olarak görüyoruz.Şirketin ana işi, servo elektrikli silindir, akıllı servo basınç makinesi, lineer hareket modülü ve ilgili otomasyon çekirdek bileşenlerinin tasarımı, üretimi ve satışı ve müşterinin ihtiyaçlarına göre sistem entegrasyonunu yapmak ve endüstri 4.0 insansız hassas montaj hattı oluşturmaktır. .Ana ürünlerimiz, otomobil yedek parça imalatı, tekstil makine endüstrisi, askeri teçhizat endüstrisi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve ayrıca imalat odaklı işletmelerin akıllı gelişiminin uygulanması.Tek elden otomatik sistem çözümleri sağlamak ve otomasyona, insansız, yeşil endüstri üretim hattına ulaşmak.

 

Birçok kıdemli Ar-Ge, ürün, satış ve servis mühendisi ile Suzhou Tongjin, profesyonel bir Ar-Ge, tasarım, üretim, satış ve servis modern yenilikçi yüksek teknoloji kuruluştur.Firmamız kalite yönetim sistemi sertifikası ISO9001:2008, çevre yönetim sistemi sertifikası ISO14001:2004;Şirket, 8 buluş patenti de dahil olmak üzere 70'den fazla patent başvurusunda bulunmuştur;6 yazılım telif hakkı, 1 yazılım ürünü;6 Jiangsu eyaleti yüksek teknoloji ürünleri;3 etkili marka tescili.

 

Çin Suzhou Tongjin Precision Industry Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

 

Geçmiş

Suzhou Tongjin Precision Industry Joint-stock Co., Ltd, 2002 yılında kuruldu ve ulusal yüksek teknoloji bölgesi-Suzhou New District'te bulunuyor, şapka 18'deNS.Mayıs 2016, Üç panoda listeleniyor."Jiangsu Eyaletinin yüksek teknoloji kuruluşu", "Özel bilim ve teknoloji kuruluşu", "teknoloji yeniliği gelişmiş kuruluşu", "Jiangsu Montaj Akıllı Robot Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi", "Jiangsu Eyaleti" gibi birçok onur sahibi bir bilim ve teknoloji gelişmiş işletmesidir. Lisansüstü İş İstasyonu”, “Suzhou Yeni Bölge Lisansüstü İş İstasyonu”, “Jiangsu Akıllı Servo Basınçlı Makine Mühendisliği Merkezi”, “Suzhou Kurumsal Teknoloji Merkezi” .


Çin Suzhou Tongjin Precision Industry Co., Ltd şirket Profili 0


2002-Suzhou Tongjin Bilim ve Ticaret A.Ş., LTD
2003-Suzhou Tongjin Hassas Sanayi A.Ş., LTD
2007-Suzhou Tongjin Otomasyon Equipment Co, LTD
2008-"İl Yüksek Teknoloji İşletmesi" başlığı
2012-"Suzhou Akıllı Servo Presleme Mühendislik Merkezi" başlığı
2014-"Küçük ve Orta Ölçekli Bilim ve Teknoloji İşletmesi" unvanı
2015-"Jiangsu Akıllı Manipülatör Araştırma Merkezi" başlığı
Suzhou Tongjin Hassas Sanayi Anonim Şirketi, LTD
2016-NEEQ'de Başarıyla Listelendi;Kod: 837453
Şirket Binası Projesi 2016 Yılında İnşaatına Başladı
2017-“Servo Pres Makinasının Suzhou Ünlü Marka Ürün Belgesi”
2018-Şirket binası resmen açıldı
2019-Yeni Ürün Geliştirme: Yeni Dahili Servo Elektrikli Silindir ve Yedinci Eksen Robot Silindiri

2020-

Hizmet

"Hayat Döngüsü Servisi" hizmet konsepti ile,Ürünlerimizi her gün herhangi bir endişe duymadan kullanabilirsiniz. Hizmet ekibimiz tüm yıl boyunca 7x24 saat içinde size en iyi hizmeti sağlayabilir..

Dünya çapındaki hizmet ekibimiz Avrupa ve Asya'da da size zamanında hizmet verebilir.
 

 

 

 

 

EkibimizMesaj bırakın